Plokščių kabeliai

Vaizdas Dalies numeris Gamintojai apibūdinimas Kaina Vaizdas
2-2205131-1 Agastat Relays / TE Connectivity CA MINI IO MINI IO TYPE I $15.215/pcs Užklausa
FCF8-20-01-L-24.00-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $49.74/pcs Užklausa
FCCG125SD1C20 Finisar Corporation CABLE ASSY SFP+ M-M 20M $246/pcs Užklausa
1110404104 Affinity Medical Technologies - a Molex company QSFP+ COPPER PATCH CABLE 1M 24 A $54.403/pcs Užklausa
10124167-3030LF Amphenol FCI CABLE ASSY $81.457/pcs Užklausa
0745472046 Affinity Medical Technologies - a Molex company X4 SAS - 4X LNLNK JCKSCW CABLE   Užklausa
0745951050 Affinity Medical Technologies - a Molex company 4X DDR INFINIBAND CABLE ASSY 5M   Užklausa
6A44-B0421-003.0-0 Image 6A44-B0421-003.0-0 3M CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 3M   Užklausa
FCBR425QF1C10 Finisar Corporation CBL ASSY 4X25G ETH QSFP 10M $649.5/pcs Užklausa
0887505310 Image 0887505310 Affinity Medical Technologies - a Molex company CABLE ASSY SATA F-F 1.64' $1.551/pcs Užklausa
FCBN425QD1C20 Finisar Corporation CBL ASSY 4X25G QSFP 20M   Užklausa
10112041-5070LF Amphenol FCI 500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES $225.745/pcs Užklausa
0747529001 Image 0747529001 Affinity Medical Technologies - a Molex company SFP+ PATCH CABLE 10M 30AWG $62.771/pcs Užklausa
0745460403 Image 0745460403 Affinity Medical Technologies - a Molex company CABLE ASSY IPASS X4 M-M 38POS 3M $106.358/pcs Užklausa
6A44-B0441-024.0-0 Image 6A44-B0441-024.0-0 3M CABLE CX4-CX4 DDR 4CH LSZH 24M   Užklausa
5602-22-0142A-400 3M CABLE SATA 3.0 ST-ST 0.40M $4.004/pcs Užklausa
FCF8-20-01-L-20.00-S-1 Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $44.4/pcs Užklausa
10093084-5030LF Amphenol FCI 24AWG QSFP CABLE ASSY $78.778/pcs Užklausa
10054999-N0030BULF Amphenol FCI CONN GIG-ARRAY PLUG $40.336/pcs Užklausa
FCF8-20-01-L-96.00-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $145.79/pcs Užklausa
0745760006 Image 0745760006 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1X PCIE CABLE ASSY 6M   Užklausa
9QH6-114-22-2.00 Image 9QH6-114-22-2.00 3M CABLE ASSY QSFP 28/26AWG 2M $129.665/pcs Užklausa
ICD056GVP163D-80 Amphenol FCI ASSY CABLE FDR QSFP-QSFP   Užklausa
FCF8-20-01-L-19.00-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $43.06/pcs Užklausa
FCF8-20-01-L-100.0-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $151.13/pcs Užklausa
FCF8-30-01-L-78.75-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $157.07/pcs Užklausa
FCBG125SD1C20 Finisar Corporation CABLE ASSY SFP+ M-M 20M $246/pcs Užklausa
1003451101 Affinity Medical Technologies - a Molex company ZQSFP TO 4ZSFP 25G CBL ASSY 1M 3   Užklausa
FCF8-30-01-L-15.75-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $51.24/pcs Užklausa
10119239-4030LF Amphenol FCI 3.0M 26AWG 14G QSFP $110.898/pcs Užklausa
EPLSP-019-0400 Image EPLSP-019-0400 Samtec, Inc. EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE $80.31/pcs Užklausa
10110818-4040HFLF Amphenol FCI 26AWG SFP+CABLE ASSY $31.582/pcs Užklausa
FCF8-30-01-L-13.78-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $47.26/pcs Užklausa
10114734-2020LF Amphenol FCI SATA SIGNAL CABLE $91.754/pcs Užklausa
10120088-2040LF Amphenol FCI 500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES $39.757/pcs Užklausa
10110818-4040LF Amphenol FCI 26AWG SFP+CABLE ASSY $23.213/pcs Užklausa
10116951-2025HLF Amphenol FCI TERMINAL $173.849/pcs Užklausa
1410-P-17-00-0.50 Image 1410-P-17-00-0.50 3M CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/.5M $40.607/pcs Užklausa
10054999-R0150BULF Amphenol FCI CONN GIG-ARRAY PLUG $139.237/pcs Užklausa
10119239-2005LF Amphenol FCI MIN-SAS HD ASY $57.498/pcs Užklausa
10117771-2005HLF Amphenol FCI 500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES $50.404/pcs Užklausa
10120706-3030HLF Amphenol FCI MINI-SAS HD $211.199/pcs Užklausa
FCF8-30-01-L-28.00-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $75.89/pcs Užklausa
TQS-Q14H8-XCQ10 Image TQS-Q14H8-XCQ10 Formerica Optoelectronics Inc. QSFP28, 100GBASE-AOC, INFINIBAND $712.5/pcs Užklausa
FCBG410QD3C25 Finisar Corporation CABLE OPT 4X10 GBPS FULL-DUPLEX, $264/pcs Užklausa
QQSFP-P01M0-2 Belden CBL QSFP+ 40G 1M $130.33/pcs Užklausa
10084749-P010006LF Image 10084749-P010006LF Amphenol FCI CABLE ASSY MINISAS 26POS 1M $72.758/pcs Užklausa
FCF8-20-01-L-120.0-S Samtec, Inc. FCF8 CABLE ASSEMBLY $156.89/pcs Užklausa
10110818-5080HFLF Amphenol FCI 24AWG SFP+CABLE ASSY $51.356/pcs Užklausa
10123196-200S003 Amphenol FCI MINI-SAS HD AOC 3M   Užklausa
Iš viso 3,223 elementų
Ankstesnis123456789101112131415KitasGalas